Benalex Greenresidence 2 v obci Rovinka

Rovinka

Malá obec, veľké
výhody

Kompletná občianská vybavenosť

Bezprostredná blízkosť Bratislavy

Možnosť športového vyžitia

Benalex Greenresidence sa nachádza v intraviláne obce Rovinka

V oblasti je vysoké percento občianskej vybavenosti. Nachádza sa tu škola, škôlka, pošta, zdravotné stredisko, čerpacia stanica, reštaurácie a ďalšie služby.

Rovinka sa nachádza len 1,5 kilometra juhovýchodne od Bratislavy. Obec pretína dôležitá dopravná tepna a v bezprostrednom okolí sa dokončuje obchvat Bratislavy D4 a rýchlostná cesta R7. Dochádzanie do hlavného mesta je preto jednoduchšie.

No do Bratislavy sa dostanete aj bez auta. V Rovinke sa nachádza autobusová zastávka a železničná stanica. Vďaka vlaku vám ranná cesta do práce môže trvať len 21 minút, pričom budete mať istotu, že neuviaznete v žiadnej zápche.

Benalex Greenresidence
Rovinka

Domov aktívneho oddychu a športu

Otec so synom

Jazerá

V letnom období oceníte s celou rodinou možnosť vodných športov či chytania bronzu pri malebných jazerách, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednom okolí. Na výber si budete môcť vybrať jazero Rovinka, Veľké Košariská či Nové Košariská.

Aktívny oddych

Aj neďaleká hrádza ponúka ďalšie možnosti, ako si po náročnom dni v práci vyčistiť hlavu pri aktívnom oddychu. Či sa po nej vyberiete na bicykli alebo uprednostníte beh, je už len vás. No najviac oceníte to, že vás privedie k ďalším športoviskám.

Príroda

No a na svoje si prídu aj milovníci prechádzok po lese. V oblasti sa totiž nachádza prírodná rezervácia Gajc a Topoľové hony, kam sa môžete vybrať na poobednú špacírku s deťmi, na zber húb či pokochať sa výhľadom z prírodnej rozhľadne.

Predpríprava
na dobíjanie áut

Cez 300 vysadených
stromov

Predpríprava
na inteligentnú závlahu

Inteligentné LED
osvetlenie domov

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok sa nám neváhajte ozvať. Radi odpovieme na všetky vaše dotazy.

+421 918 883 885
+421 918 883 884
info@luxuryresidence.sk

Kontakt
Ak preferujete komunikáciu medzi štyrmi očami, dohodnite si s nami stretnutie.

    Späť hore